Kupię spółkę roczną

Kupię spółkę roczną i co z tego zyskam? Pewnie wiele jest osób, które rozmyślają nad tym problemem? Dlatego właśnie wszystkim tym dedykujemy nasz artykuł.

Zakupienie gotowej spółki jest dla początkujących przedsiębiorców komfortowym rozwiązaniem, zapewniającym szybki i łatwy start w biznesie. To jednak nie wszystko, co gotowe przedsiębiorstwa zapewniają przedsiębiorstwom. Ponieważ spółki mogły zostać założone znacznie wcześniej, istnieje możliwość zakupienia takich spółek ze stażem. Jednak dlaczego warto zakupić właśnie takie spółki, które posiadają staż?

Spółka z o.o., która posiada półroczny czy roczny staż cechuje się tym, że w oczach innych organizacji postrzegana jest na wiarygodniejszą. Poprzez to niektóre jednostki przyznające wszelkiego rodzaju kredytów czy dofinansowania, są bardziej skłonne do udzielenia takiego wsparcia właśnie spółką ze stażem.

Roczna spółka to również znacznie większy prestiż. Ponieważ jest już zarejestrowana od roku i może pochwalić się stażem, jest lepiej postrzegana przez inne jednostki gospodarcze, a to z pewnością poprawia zawiązywanie współpracy gospodarczej czy pozyskiwanie klientów.

Kupię spółkę roczną i nie pożałuję! Po przeczytaniu tego artykułu takie powinno być zadanie wszystkich, zastanawiających się nad wyborem 12 miesięcznej gotowej spółki. Otóż gotowe spółki z o.o. z rocznym stażem zapewniają:
– łatwe i szybkie rozpoczęcie działalności gospodarczej,
– pomoc w pozyskiwaniu dotacji i kredytu,
– prestiż prowadzonej działalności.

Wszystkich Państwa zainteresowanych zakupieniem gotowej spółki z o.o. z rocznym stażem oraz zakupem także tych czystych spółek zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Dla naszych Klientów zajmiemy się wszelkimi formalnościami, związanymi z procesem zakupu spółki oraz pomożemy również po dokonaniu zakupu, sporządzają odpowiednie wnioski aktualizujące dane spółki w KRS.