Kupię spółkę w Warszawie

Osoby decydujące się na założenie spółki często poszukują rozwiązania, które pozwoli im pominąć niedogodności związane z tradycyjną rejestracją. Ewidencja spółki niestety jest czasochłonna i problematyczna. Wiąże się z koniecznością uzupełnienia licznych wniosków i wysłania ich do należytych instytucji. Na szczęście trudności te można niemal całkowicie pominąć. Szansę na to daje zakup gotowej spółki.

Gotowa spółka to podmiot gospodarczy, który przeszedł już całą rejestrację, a więc dysponuje numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym oraz umową sporządzoną w formie aktu notarialnego. Jedynym obowiązkiem jest złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w obecności notariusza.

Kupując spółkę, szczególną uwagę warto zwrócić na lokalizację jej siedziby. Te ulokowane w centrach dużych miast budzą ogromne zaufanie w otoczeniu biznesowym. Tym samym mają większe szanse na pozyskanie Klientów i kontrahentów. W Polsce najlepszą lokalizację bez wątpienia stanowi Warszawa. Z tego względu “kupię spółkę w Warszawie” nieustannie pojawia się na wszelakich portalach ogłoszeniowych.

Nasza firma oferuje gotowe spółki zarejestrowane w stolicy Polski. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty otrzymają Państwo jednostkę, pod którą będziecie mogli niemal natychmiast poprowadzić działalność. Co ważne, nasze spółki dysponują czystą historią gospodarczą, a więc ich zakup jest całkowicie bezpieczny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy omówią szczegóły.