Kupię spółkę z o.o. 2018

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to jedna z najczęściej wybieranych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Spółka kapitałowa to idealne narzędzie do poprowadzenia pod sobą dużej działalności. W Polsce wyróżniamy dwie spółki kapitałowe tj. spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółkę akcyjną.

W obu tych przypadkach wspólnicy, czy też akcjonariusze nie biorą odpowiedzialności za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Spółka akcyjna wymaga jednak wprowadzenia wkładów w wysokości 100 tysięcy złotych na pokrycie kapitału zakładowego. Spółka z o.o. wymaga natomiast wkładu pieniężnego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych stąd też to właśnie na utworzenie tego podmiotu decyduje się ogromna ilość przedsiębiorców.

Na portalach ogłoszeniowych niejednokrotnie można natknąć się na tytuł “kupię spółkę z o.o. 2018”. Jest tak, ponieważ tradycyjna procedura rejestracyjna spółki z o.o. składa się z licznych formalności, przez co ewidencja takiej jednostki jest długa i skomplikowana. Kupując spółkę przedsiębiorcy chcą pominąć te niedogodności i od razu rozpocząć prowadzenie swojej działalności.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek z o.o. z 2018 roku. Oferujemy podmioty wpisane do wymaganych urzędów, co potwierdzają ich numery NIP, KRS i REGON. Ponadto nasze jednostki wyposażone są w kapitał zakładowy oraz kompletną dokumentację, w tym umowę. Podpisanie tego dokumentu sporządzonego w formie aktu notarialnego będzie jedynym obowiązkiem przyszłego właściciela. Gwarantujemy wyłącznie spółki nowe, niezadłużone, z czystą historią gospodarczą, zapewniające szybki i bezpieczny start.