Kupię spółkę z o.o. 2019

Kupno gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcieliby Państwo w szybkim czasie rozpocząć prowadzenie własnej działalności. Gotowe spółki to czyste podmioty, które nie posiadają żadnej historii. Jednostki, które oferują firmy spełniają wszelkie aspekty formalne, które umożliwiają podjęcie działalności w dniu ich nabycia.

Spółki, które zostały wystawione na sprzedaż posiadają numery KRS, REGON oraz NIP. Kupując czystą spółkę masz pewność, że nabywasz podmiot bez negatywnej historii.

Normalny czas przedsięwzięcia związanego z założeniem spółki zajmuje od kilku do kilkunastu tygodni. Decydując się na zakup czystej jednostki oszczędzają Państwo czas, a także masę niepotrzebnych nerwów i otrzymują nieoceniony komfort, który uchroni Państwa od niejednokrotnie występujących pułapek procesu rejestracji.

Wybierając ofertę “kupię spółkę z o.o. 2019” otrzymają Państwo jednostkę od ręki. Oznacza to, że nie będą Państwo musieli czekać kilka tygodni, aby wszystkie dokumenty zostały zaakceptowane, gdyż wszystkie formalności są już załatwione.

Wszystkie oferowane przez nas spółki posiadają:
– nadane numery identyfikacyjne,
– opłacony kapitał zakładowy,
– czystą historię,
– umowę spółki z o.o..

Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś pytania, to zapraszamy do kontaktu. Zajmujemy się sprzedażą gotowych podmiotów gospodarczych w korzystnych cenach, a jeśli zdecydowali Państwo na samodzielną rejestrację to oferujemy wsparcie w załatwianiu wszystkich formalności.