Kupię spółkę z o.o. zarejestrowaną w 2019

Rejestracja spółki to skomplikowany proces, który wiąże się z wypełnieniem wielu zawiłych formularzy do Krajowego Rejestru Sądowego, Urzędu Skarbowego, Urzędu Statycznego, czy też ZUS-u.

Jeżeli uważasz, że samodzielne zakładanie podmiotu gospodarczego to strata czasu, to zachęcamy do skorzystania z oferty firm zajmujących się rejestracją i sprzedażą gotowych, czystych jednostek.

Firmy te pomogą Państwu na każdym etapie załatwiania formalności, dzięki stałemu kontaktu z Klientem.

Osoby, które zdecydują się na rejestrację spółki z pomocą profesjonalnej firmy mogą liczyć na kontrolę całego procesu począwszy od wizyty u notariusza poprzez wypełnienie potrzebnych formularzy, a kończąc na przekazaniu Państwu niezbędnych dokumentów do prowadzenia działalności takich, jak KRS, NIP, REGON, a na życzenie klienta również VAT.

Kompleksowa usługa założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, zawiera:
– przygotowanie umowy spółki zgodnie z indywidualnymi wymogami klienta oraz przepisami prawa,
– organizację spotkania u notariusza w celu podpisania umowy spółki,
– przygotowanie oraz złożenie odpowiednich formularzy w Krajowym Rejestrze Sądowym,
– przygotowanie odpowiednich formularzy celem rejestracji spółki w Urzędzie Statystycznym i uzyskanie numeru REGON,
– przygotowanie odpowiednich formularzy celem rejestracji spółki w Urzędzie Skarbowym i uzyskanie numeru NIP,
– monitorowanie postępu rejestracji spółki w urzędach, odbiór postanowienia sądu i przekazanie oryginałów tych dokumentów klientowi.

Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup gotowej spółki, to w ciągu 24 godzin staną się Państwo właścicielami nowej firmy. Jest to dużo szybszy sposób, aby założyć własną działalność gospodarczą, a przede wszystkim pozbawiony wszelkich trudności.