Kupię spółkę zoo w Warszawie

Tworzenie oraz rejestrację spółek od podstaw bez wątpienia można określić jako proces pracochłonny oraz mogący ciągnąć się nawet 4 tygodnie. W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć szeroki wybór gotowych, czystych spółek, które dają nowym przedsiębiorcom możliwość szybkiego oraz efektywnego rozpoczęcia działalności na polskim rynku.

Spółki, które oferujemy na sprzedaż zostały założone przez naszych ekspertów, posiadają wszystkie niezbędne numery NIP, KRS, REGON, są całkowicie wolne od wszelkich zadłużeń, co potwierdzamy notarialnie, a także niektóre z nich posiadają staż, który jest coraz milej widziany zarówno przez kontrahentów, jak i Klientów czy banki.

Jeśli podjąłeś decyzję „kupię spółkę zoo w Warszawie” i nawiążesz współpracę z naszą firmą, otrzymasz podmiot prawny, który posiada:
– siedzibę w Warszawie (mamy również spółki w Krakowie),
– kapitał zakładowy,
– sporządzoną umowę spółki (której treść można zmienić),
– numery NIP, KRS, REGON.

Jeśli Klient zgłosi taką potrzebę, na jego życzenie dokonujemy różnorodnych modyfikacji w danej spółce. Zmianie może podlegać zmiana siedziby, zmiana składu zarządu, a także wartość kapitału zakładowego. Zajmujemy się formalnościami, które należy wówczas zgłosić do poszczególnych organów administracji państwowej.

Koszt danej spółki jest uzależniony od tego jaki posiada staż, a także tego, jakie zmiany zlecił nam do wykonania nowy właściciel. Czas nabywania takowej spółki w większości przypadków trwa około 2 dni, co jest znacznie szybsze od czasu, który należy przeznaczyć na tradycyjną rejestrację spółek.