Kupno czystej, gotowej spółki z o.o.

Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad założeniem własnej działalności gospodarczej? Najpopularniejszym wariantem okazuje się poprowadzenie jej w postaci spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Po pierwsze – do jej założenia uprawnione są wszystkie podmioty, z wyjątkiem innej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Ponadto wymaga ona także stosunkowo niedużego kapitału zakładowego. Jedyną niedogodnością związaną założeniem tej jednostki jest skomplikowany i czasochłonny proces rejestracyjny.

Można jednak uniknąć tych trudności. Idealnym rozwiązaniem okazuje się kupno czystej, gotowej spółki z o.o., czyli podmiotu w pełni przygotowanego do prowadzenia działalności gospodarczej. W działaniach tego typu specjalizuje się nasza firma. Oferujemy zakup gotowych podmiotów gospodarczych, w tym także spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Przygotowane przez nas jednostki są zarejestrowane we wszystkich urzędach, co potwierdzają numery NIP, KRS, VAT oraz REGON, którymi dysponują.

Kupno czystej, gotowej spółki z o.o. pozwala na szybkie, a przede wszystkim bezpieczne rozpoczęcie własnej działalności. Spółka czysta nie jest równoznaczna ze spółką nową. Nasza firma posiada w swoim asortymencie całkowicie czyste spółki stażowe, tj. podmioty zarejestrowane kilka lat wstecz, które jednak nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej. Spółki stażowe zwiększają szanse na pozyskanie dotacji, kredytu, leasingu, czy też innej formy wsparcia finansowego. Dodatkowo budzą one także większe zaufanie w oczach potencjalnych nabywców.