Kupno gotowej czystej spółki

Kupno gotowej czystej spółki jest coraz częściej podejmowaną decyzją przez osoby rozpoczynające działalność gospodarczą. Jest wiele korzyści jakie płyną z tego rozwiązania. To nie jedyne powody tego że, liczne grono osób przekonuje się do tej możliwości. Wpływ mają na to także inne czynniki takie jak trudny i czasochłonny proces rejestracyjny.

Czyste gotowe spółki to przedsiębiorstwa, które przeszły już cały proces rejestracyjny. Posiadają wszystkie potrzebne dokumenty do tego by móc prowadzić działalność gospodarczą. Mają więc nadany NIP oraz REGON. Mogą również być zgłoszone jako płatnicy VAT w zależności od życzenia klienta. Spółki takie od momentu powstania nie prowadziły działalności, więc mają czystą historię. Powoduje to że, nie posiadają one żadnych zobowiązań. Kupno gotowej czystej spółki nie wiąże z sobą ryzyka.

Zastanawiając się nad zakupem gotowej spółki warto poznać zalety tego wyboru. Po pierwsze rozpoczęcie działalności gospodarczej w zakupionej spółce następuje znacznie szybciej niż w przypadku, kiedy samodzielnie dokonuje się jej założenia. Krótszy czas rozpoczęcia biznesu wpływa na to że, można znacznie szybciej zacząć zarabiać. Czas zaoszczędzony w ten sposób można wykorzystać w bardzie efektywny sposób.

Inna zaleta wynikająca z kupna gotowej czystej spółki to wygoda. Osoba, która zdecyduje się na to rozwiązanie nie będzie musiała sama zajmować się przeprowadzaniem trudnego procesu rejestracji, który wiąże się z kompletowaniem, sporządzaniem oraz składaniem licznych dokumentów w urzędach.

Procedura zakupu gotowej spółki jest również prosta i wygodna. Wystarczy bowiem po podjęciu decyzji podpisać umowę u notariusza, nabyć wszystkie udziały spółki oraz dokonać aktualizacji danych w KRS. To wszystko.

Zainteresowanych ofertą gotowych spółek zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.