Kupno spółek z o.o. 2018 roku

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to jedna z popularnych form prawnych w Polsce. Jest ona często wybierana przez polskich przedsiębiorców, ale także przez zagranicznych inwestorów. Spółka z o.o. należy do spółek kapitałowych, posiada osobowość prawną, a majątek wspólników jest chroniony, gdyż posiadają ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania spółki.

Kupno spółek z o.o. 2018 roku to dobry sposób na rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej w tej formie. Transakcja kupna oraz wszystkie formalności z nią związane trwają maksymalnie kilka dni. Zakup gotowego podmiotu w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w naszej firmie jest całkowicie bezpieczny, gdyż nasze spółki nigdy nie prowadziły działalności, dzięki czemu posiadają idealnie czystą historię gospodarczą.

Zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest znacznie korzystniejszy niż samodzielna rejestracja takiego podmiotu. Tradycyjne założenie spółki z o.o. może trwać nawet kilka tygodni, a popełnienie najmniejszego błędu w dokumentacji może skutkować koniecznością ponowienia całego procesu rejestracji.

Interesuje Państwa kupno spółek z o.o. 2018 roku? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Posiadamy w swojej ofercie gotowe do podjęcia działalności spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w atrakcyjnych cenach. W swojej ofercie posiadamy także spółki stażowe, które są idealne dla osób chcących starać się o kredyt lub dotację. Szczegółową ofertę przedstawi nasz konsultant podczas kontaktu.