Kupno spółki z 2016 roku

Zakładanie działalności gospodarczej jest coraz częstszym zjawiskiem. Wiele osób widzi większe szanse rozwoju i możliwości osiągnięcia sukcesu w własnej firmie. Pierwszym krokiem do spełnienia tego zamiaru jest założenie własnej firmy. Niestety w Polsce jest to zadanie kojarzone z częstym udawaniem się do urzędów, wypełnianiem ogromnej ilości dokumentacji i ciągłym czekaniem na decyzje urzędników. Być może proces zakładania firmy nie jest tak starszy jak się wydaje, lecz przyznać należy że jest to spora trudność.

Na utrudnienia w zakładaniu spółek można znaleźć wiele sposobów. Można decydować się na proste w założeniu spółki (nie zawsze jednak muszą być odpowiednie dla prowadzonej działalności) lub też skorzystać z usługi rejestracyjnej przedsiębiorstwa. Chociaż są to dobre rozwiązania, najlepszym pośród nich jest kupno spółki z 2016 roku.

Zakup spółki zamiast samodzielnej rejestracji działalności gospodarczej wydawać się może nie takim dobrym rozwiązaniem. Warto jednak zaważyć, że zakupienie założonego przedsiębiorstwa wiąże się z znacznie mniejszymi obowiązkami. Nie trzeba sporządzać i składać dokumentacji rejestrowej ani oczekiwać zakończenia wszelkich procedur. Wystarczy tylko sporządzić umowę zakupu i dokonać transakcji. Po tym spółka staje się własnością nowego właściciela, który w celu dopełnienia wszelkich procedur musi zaktualizować dane firmy w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Zakup gotowej spółki jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ umożliwia maksymalne skrócenie czasu rozpoczęcia działalności gospodarczej. Okres zakupu spółki zamyka się w czasie kilku dni. W porównaniu do innych metod jest to trochę krótsze, a uwzględniając czas samodzielnej rejestracji, oszczędność jest jeszcze większa. Zaletą zakupu gotowej spółki jest także duża wygoda jaką zyskuje jej nabywca. Nie musi zajmować się żadnymi procedurami oprócz samego zakupu i aktualizacji danych. Daje to ogromne uproszczenie w zakładaniu działalności gospodarczej.

Kupno spółki z 2016 roku jest już możliwe w naszej firmie. Skontaktuj się z nami jak najszybciej i dowiedz się więcej o naszej ofercie.