Kupno spółki z 2018 roku

Nowy rok, nowy ja, a wraz tym szansa na spełnienie swoich planów i pragnień. To właśnie wraz z początkiem nowego roku wiele osób decyduje się założyć swoją firmę. Niestety kiedy stają przed procesem rejestracji spółki wielu z nich pod wpływem licznych formalności i skomplikowanych procedur rezygnuje ze swoich pomysłów, a przy tym z szansy na lepsze życie.

Własna firma to przecież samodzielność w podejmowaniu decyzji, elastyczny czas pracy, a przy tym o ile dobrze pokierujemy swoimi działaniami także szansa na o wiele wyższe zarobki.

Nie warto zniechęcać się długą procedurą rejestracyjną spółki z o.o.. Formalności z nią związane można bowiem niemal całkowicie zredukować dzięki kupnie gotowej spółki. Gotowa spółka to podmiot gospodarczy, który jest w pełni przygotowany, aby natychmiast poprowadzić pod nim działalność gospodarczą, co oznacza, że przeszedł już pełną rejestrację, posiada zatem numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy, umowę oraz kompletną dokumentację.

Nasza firma pragnie zaoferować państwu kupno spółki z 2018 roku. Oferujemy spółki nowe, z czystą historią gospodarczą, nigdy wcześniej nie prowadzące działalności gospodarczej. Kupując naszą spółkę otrzymają zatem Państwo gwarancję bezpieczeństwa. Decydując się na nasze usługi jedynym obowiązkiem potencjalnego przedsiębiorcy będzie uiszczenie wcześniej ustalonej opłaty oraz złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego w obecności notariusza.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.