Kupno spółki z o.o. z siedzibą w Krakowie

Coraz więcej firm oferuje swoją pomoc przy zakładaniu spółek z o.o. Silberman-Sachs.pl w swej ofercie oprócz rejestracji spółek z o.o. i spółek komandytowych posiada również usługę sprzedaży spółki z o.o. z siedzibami w najważniejszych polskich miastach takich jak Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice.

Kupno spółki z o.o. z siedzibą w Krakowie jest niewątpliwie wygodniejszą formą niż zakładanie spółki od zera. Również do zalet zakupu spółki należy czas – spółkę można kupić już w dniu kontaktu z naszym przedstawicielem. Cały proces sprowadza się do jednej wizyty u notariusza, u którego może nastąpić podpisanie umowy oraz płatności. Silberman-Sachs.pl zajmie się wszystkimi formalnościami, przygotowaniem dokumentów, umówienie spotkania u notariusza w dogodnej dla Państwa porze. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, z należytą starannością. Kupno spółki z o.o. z siedzibą w Krakowie jest szczególnie korzystne gdy na przykład staramy się o dotacje unijne, nie mamy dużo czasu na rejestrację spółki, a nasza firma musi być właśnie w tej miejscowości zarejestrowana. Często ważnym czynnikiem przy ubieganiu się o dofinansowanie jest również okres istnienia naszej firmy na rynku, brak zadłużeń przez spółkę – wszystkie te cechy nasze gotowe spółki z o.o. posiadają.

Osoby, które są zainteresowane zakupem spółki z o.o. bądź jej rejestracją lub też założeniem spółki komandytowej prosimy o kontakt z przedstawicielem Silberman-Sachs.pl, który przedstawi pełną ofertę oraz wybierze najkorzystniejszy pakiet dla Państwa potrzeb.

Zobacz także:
– kupno spółki z o.o. z siedzibą w Warszawie, kliknij tutaj
– kupno spółki z o.o. z siedzibą w Poznaniu, kliknij tutaj
– kupno spółki z o.o. z siedzibą w Katowicach, kliknij tutaj
– rejestracja spółki z o.o. z siedzibą w dowolnej miejscowości w Polsce, kliknij tutaj