Miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż

Roczne lub kilku miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż! Jeżeli kiedykolwiek usłyszeliście Państwo tego typu ofertę, powinniście się dobrze nad nią zastanowić. Być może nie będzie lepszej propozycji, by szybko i wygodnie założyć działalność gospodarczą.

Zakupienie spółki z o.o. z rocznym lub kilku miesięcznym stażem to chyba najbardziej dogodna oferta dla początkujących przedsiębiorców. Nabycie gotowej spółki powoduje, że nie ma się konieczności zajmowania się całym procesem rejestracyjnym spółki. Gotowa spółka z o.o. posiada już wszystkie dokumenty, które potwierdzają rejestrację w KRS oraz wymagane numery identyfikacyjne (NIP, REGON, KRS).

Większość gotowych przedsiębiorstw funkcjonuje w formie spółki z o.o. Oczywiście jest to jedna z najlepszych form prowadzenia działalności gospodarczej, bo zmniejsza odpowiedzialność wspólników spółki z o.o. za zobowiązania firmy. Otóż odpowiadają oni tylko za te zobowiązania, które nie przekraczają wartości wniesionych przez nich do spółki wkładów na pokrycie kapitału zakładowego.

Gotowe spółki z o.o. z rocznym lub kilku miesięcznym stażem są również atrakcyjnym rozwiązaniem dla początkujących przedsiębiorców, gdyż zakupujące je osoby od razu rozpoczynają działalność w firmie mającej staż. Liczy się to szczególnie, gdy zakładana firma zamierza ubiegać się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności czy chce pozyskać kredyt. Instytucje udzielające takiego wsparcia finansowego są chętniejsze do współpracy z takimi jednostkami. Jednak to nie jedyna korzyść z posiadania spółki z o.o. z stażem. Spółki te są postrzegane za bardziej prestiżowe i wiarygodne, czyli mają znacznie lepszy wizerunek.

Najlepsze formy do prowadzenia działalności gospodarczej, zapewniające prestiż i ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania to roczne lub kilku miesięczne spółki z o.o. na sprzedaż.