Nowe spółki z o.o. k

Nowe spółki z o.o. komandytowe to nie tylko sposób na uniknięcie podwójnego opodatkowania występującego w spółkach z o.o.. To również możliwość zachowania w pełni ograniczonej odpowiedzialności majątkowej przez wspólników. Jedyne co trzeba zrobić, by zakupić nowe spółki z o.o. k to skontaktować się z naszą firmą.

Dlaczego warto wybrać nowe spółki z o.o. komandytowe?

Spółka z o.o. to dobra forma prowadzenia działalności gospodarczej. Docenia się ją ze względu na to, że wspólnicy nie ryzykują całym swoim majątkiem, prowadząc w niej interesy. To jednak nie wszystko. Spółka ta jest jak na taką formę prawną dosyć tania i nieco łatwiejsza w prowadzeniu w porównaniu do drugiej spółki kapitałowej – spółki akcyjnej.

Niestety nawet posiadając zalety, spółka z o.o. ma i też wady. Do jednej z nich należy podwójne opodatkowanie, jakie jest nakładane na zysk wypracowywany przez tą spółkę. Tak gdzie skutki tego opodatkowania stają się nie do zniesienia, tworzy się między innymi spółki z o.o. komandytowe. Są one legalnym sposobem na zmniejszenie uciążliwości prowadzenia spółki z o.o..

Nowe spółki z o.o. k dają tą możliwość, że nie trzeba samodzielnie tworzyć dwóch spółek z o.o. oraz komandytowej. Wystarczy tylko złożyć odpowiednie zlecenie, a wszystkimi procedurami zajmą się nasi konsultanci. Czas jaki na to zejdzie powinien zająć nie dłużej niż tydzień, lecz dla naszych Klientów postaramy się jak najszybciej sprężyć i sprawić, że będą zadowoleni z szybkiej obsługi.

Nowe spółki z o.o. komandytowe to oferta ciągle obowiązująca w naszej firmie. Jeżeli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu już dziś.