Oferta spółek gotowych na sprzedaż

Oferta spółek gotowych na sprzedaż jest bardzo zróżnicowana i zależna od wielu czynników. Po pierwsze, ważny jest rodzaj spółki jaką wybieramy, gdyż posiadają one chociażby inny minimalny kapitał zakładowy, w który bardzo często są już wyposażone gotowe podmioty gospodarcze.

Gotowe spółki dzielimy na dwie kategorie:
-spółki nowe,
-spółki stażowe, prowadzące już niegdyś działalność gospodarczą.

Cena każdego z tych wariantów jest inna. Spółka posiadająca pewne doświadczenie na rynku budzi większe zaufanie u potencjalnych nabywców oraz partnerów, a więc ma mocniejsze szanse na zaistnienie na rynku, podpisanie korzystnych umów współpracy itp. Korzyści te jednak wiążą się jednak z wyższym kosztem danego podmiotu. Im dłuższy staż spółki tym wyższa jest jej wartość. Cena spółek uzależniona jest również od indywidualnych stawek firmy, która daną usługę świadczy. Rzetelna kancelaria, zatrudniająca wykwalifikowanych specjalistów, mogących zagwarantować nam szybką transakcję oraz zniwelować formalności do minimum, zapewne zaoferuje wyższe opłaty, niż niewielkie i niedoświadczone biuro.

Bardzo istotna podczas nabywania spółki stażowej jest dokumentacja, która potwierdza brak zadłużeń z jej strony. Renomowane biura bez wątpienia posiadają tego typu akta, co jest równoznaczne z gwarancją pewnego i bezpiecznego startu.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług, ponieważ nasza oferta spółek gotowych na sprzedaż jest bardzo bogata. Oferujemy sprzedaż gotowych spółek, rejestrację podmiotów na zamówienie oraz doradztwo z zakresu zakładania firmy. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.