Oferta spółek na sprzedaż w Krakowie

Zakup spółki jest korzystnym rozwiązaniem dla tych przedsiębiorców, którzy nie chcą samodzielnie przechodzić przez całą procedurę rejestracyjną. Nabycie gotowej spółki ogranicza formalności do minimum oraz pozwala prowadzić biznes w jeden dzień.

Nasze biuro od wielu lat zajmuje się rejestracją oraz sprzedażą gotowych spółek. Świadczymy usługi, które pozwalają naszym Klientom bezpiecznie otworzyć własny biznes oraz prowadzić go na najwyższym poziomie.

Chcemy, aby współpraca z nami przynosiła ogrom korzyści. Staramy się dopasować ofertę tak, aby Klient mógł w pełni korzystać z naszej wiedzy oraz doświadczenia bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów.

Nasza oferta spółek na sprzedaż w Krakowie została przygotowana w taki sposób, aby nawet najbardziej wymagający Klienci mogli znaleźć coś dla siebie. Spółki dostępne w sprzedaży posiadają NIP, REGON, KRS oraz szeroki zakres PKD.

Klientom, którzy decydują się nawiązać współpracę z nami gwarantujemy notarialnie, że podmioty posiadają czystą historię gospodarczą. Nie były prowadzone przez żadnego właściciela, nie zawierały umów oraz nie zatrudniały pracowników.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Postaramy się przedstawić szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące ewentualnej współpracy. Pomożemy wybrać najkorzystniejszą spółkę, która umożliwi prowadzenie firmy w przeciągu jednego dnia.

Profesjonalna sprzedaż gotowych spółek w Krakowie. Solidna pomoc dla przedsiębiorców planujących otworzyć własny biznes.