Otwarcie spółki 2015

Planując własną przyszłość warto się zastanowić jaka praca Cię interesuje. Czy chciałbyś pracować na etacie w dużej korporacji, mieć nad sobą przełożonych i dostawać comiesięczną, stałą pensję? Czy może chciałbyś zaryzykować i spróbować otworzyć własny interes. Jest to o tyle korzystne, że nie trzeba słuchać poleceń innych a pensja jest zależna od tego, ile pracujesz. W Polsce można otworzyć działalności gospodarcze w różnych formach np. jednoosobowa działalność gospodarcza lub spółki.

Spośród spółek najchętniej wybierana jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. To bardzo korzystna forma prawna, ponieważ niesie za sobą wiele korzyści. Najważniejszą z nich jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania wobec wierzycieli. Odpowiadają oni jedynie co do wielkości wniesionych wkładów.
Otwarcie spółki 2015 nie jest sprawą trudną. Można nabyć ją w dwa różne sposoby:

  • rejestracja,
  • zakup gotowej spółki.

Rejestracja może być czasochłonnym procesem, który trwa nawet do miesiąca czasu. Lepszym rozwiązaniem wydaje się być zakup już istniejącego przedsiębiorstwa. Gotowe spółki z o.o. posiadają wszystkie wymagane numery jak NIP, REGON, czy VAT. Cały proces jes już dokonany wcześniej za nas. Taka działalność nie posiada także żadnych długów. Przy podpisywaniu umowy zakupu, dołączane jest notarialne poświadczenie o braku zadłużenia.

Nasza firma pomoże oferuje profesjonalną pomoc, dzięki której otwarcie spółki 2015 nie musi być strasznie trudne. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych w celu zapoznania się z pełną ofertą.