Półroczną spółkę z o.o. sprzedam

Osoby chcące rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej na własną rękę, niejednokrotnie wybierają prowadzenie biznesu w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Wybór spółki z o.o. jest coraz częstszy, przede wszystkim ze względu na liczne zalety tej formy prawnej działalności, takie jak: ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania spółki, możliwość wprowadzenia stosunkowo niskiego kapitału zakładowego oraz możliwość całkiem swobodnego kształtowania treści umowy spółki. O jej popularności świadczy również fakt, że jest ona kojarzona ze skomplikowaną strukturą prawną, a co za tym idzie w oczach potencjalnych kontrahentów oraz Klientów jest uznawana za wiarygodny podmiot. Autentyczności dodaje jej również staż funkcjonowania na rynku, który z łatwością można uzyskać kupując gotową spółkę z półrocznym stażem. Jest on dodatkowo pomocny przy ubieganiu się o środki finansowe dla firmy, w postaci kredytu, dofinansowania unijnego czy leasingu. Wiedzą o tym doskonale osoby poszukujące najciekawszych ofert zakupu gotowej półrocznej spółki. Często wpisywanym hasłem w wyszukiwarkę jest, np. „półroczną spółkę z o.o. sprzedam”.

Nie powinien nikogo dziwić fakt, że przedsiębiorcom zależy na zakupie spółki od wiarygodnej firmy, posiadającej doświadczenie w tym zakresie, która w sposób szybki i sprawny przeprowadzi transakcję sprzedaży-zakupu spółki z o.o.. Dlatego więc zgłaszają się oni do naszej firmy, która od lat prowadzi sprzedaż gotowych spółek, m.in. tych z półrocznym stażem na rynku.