Półroczne spółki na sprzedaż

Wiele nowych przedsiębiorców szuka sposobów, na szybkie i proste rozpoczęcie prowadzenia własnej firmy. Jedynym i idealnym sposobem wydaje się możliwość zakupu nowej, gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. 

Gotowe spółki to w pełni założone przedsiębiorstwa posiadające wszelką dokumentację potwierdzającą rejestrację oraz nadanie numerów identyfikacyjnych – NIP, REGON czy KRS . Spółki posiadają także szeroki zakres kodów PKD i mają zidentyfikowaną siedzibę, która mieści się w jednym  z największych miast w Polsce.  Jednostki oferowane do sprzedaży są czyste, nigdy nie prowadziły działalności, mają czystą historię, posiadają także notarialne poświadczenie o braku zadłużenia.

Proces zakupu nowej spółki trwa 1-2 dni. Po zakupie spółki jej nowy właściciel musi sporządzić wnioski aktualizacyjne do Krajowego Rejestru Sądowego.

Zakupić można spółkę świeżą oraz posiadającą określony staż. Staż spółki sprawia, że staje się ona wiarygodniejsza w oczach, klientów, inwestorów czy instytucji finansujących. Spółki stażowe, w szczególności półroczne spółki na sprzedaż cieszą się sporym zainteresowaniem nowych przedsiębiorców. Ich posiadanie zwiększa szanse otrzymania kredytu bankowego lub dotacji unijnej.

Gotowe spółki, a zwłaszcza te spółki posiadające staż to doskonała oferta dla przedsiębiorców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.