Pomoc w rejestracji spółki z o.o. przez Internet

W Polsce dużą popularnością cieszą się spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Są one jedną z najchętniej wybieranych form prawnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Najczęściej wykorzystywane są do prowadzenia dużych przedsiębiorstw. Prowadzenie firmy w tej formie jest korzystne dla przedsiębiorcy – niski kapitał zakładowy, ograniczona odpowiedzialność za zobowiązania spółki i możliwość uniknięcia konieczności płacenia składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych są spora zachętą do ich zakładania.

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może być dla niejednego przedsiębiorcy stresującym zadaniem, dlatego coraz więcej firm oferuje pomoc w rejestracji spółki z o.o. przez Internet. Rejestracja spółki z o.o. online odbywa się na specjalnej platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości w styczniu 2012 roku.

Zakładanie spółki z o.o. w ten sposób jest znacznie korzystniejsze niż tradycyjna rejestracja. Spółka zostaje zarejestrowana w ciągu maksymalnie 24 godziny od chwili przesłania wniosku do wybranego sądu rejonowego. Rejestracja spółki odbywa się bez udziału notariusza, dzięki czemu przedsiębiorca oszczędza sporą ilość pieniędzy. Wszystkie dokumenty potrzebne do założenia firmy generowane są automatycznie na platformie.

Potrzebują Państwo pomocy podczas rejestracji przedsiębiorstwa? Oferujemy profesjonalną pomoc w rejestracji spółki z o.o. przez Internet. Posiadamy doświadczenie w zakładaniu spółek z o.o. – zapraszamy do kontaktu.