Pomoc w rejestrowaniu spółki z o.o. przez Internet

Obecnie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najchętniej wybieranych form prawnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Najczęściej wybierana jest przez osoby, które planują otwarcie dużego przedsiębiorstwa. Osoby chcące założyć firmę w tej formie mają dwie możliwości – tradycyjną rejestrację lub założenie spółki przez Internet. To od przedsiębiorcy zależy, który ze sposobów wybierze.

Znacznie korzystniejsze jest założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet. Przyszły przedsiębiorca oszczędza w ten sposób czas i pieniądze. Rejestracja firmy w tej formie online możliwa jest od stycznia 2012 roku dzięki specjalnej platformie teleinformatycznej, która została udostępniona przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Spółka zostaje założona w bardzo krótkim czasie – maksymalnie po upływie 24 godzin od chwili przesłania wniosku do wybranego wcześniej sądu rejonowego. Założenie spółki przez Internet odbywa się bez udziału notariusza, dzięki czemu nie ma konieczności opłacania wysokich kosztów notarialnych. Wszystkie dokumenty generowane są automatycznie w systemie po wprowadzeniu danych przez użytkownika.

Potrzebują Państwo pomocy w rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Warto skorzystać z usług oferowanych przez firmę, która zajmuje się zakładaniem tego typu spółek. My oferujemy profesjonalną i rzetelną pomoc w rejestrowaniu spółki z o.o. przez Internet. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty, której dla Państwa przygotowaliśmy.