Pomoc w sporządzeniu umowy spółki z o.o.

Oferujemy solidną pomoc w sporządzeniu umowy spółki z o.o., ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele trudności może sprawiać przygotowanie zgodnych z prawem zapisów. Umowa spółki z o.o. rejestrowanej w sposób tradycyjny powinna zostać sporządzona w formie aktu notarialnego. Istotnymi zapisami, które powinny się w niej znaleźć są:

– nazwa i siedziba Spółki
– określenie przedmiotu działalności spółki
– czas trwania Spółki – wtedy gdy Spółka została ustanowiona na czas określony (zasadą jest powołanie na czas nieoznaczony)
– wysokość kapitału zakładowego
– postanowienie stwierdzające czy wspólnik może posiadać więcej niż jeden udział
– liczba i wartość nominalną udziałów objętych przez każdego wspólnika

Wspólnicy spółki mogą również dodać zapisy dotyczące podwyższenia kapitału, zbycia udziałów czy też sposobie reprezentacji.

Warto wspomnieć, że spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może również zostać założona za pośrednictwem Internetu. W tym przypadku założyciele mogą skorzystać z dostępnego wzorca, który zawiera wszystkie potrzebne informacje.

Nasze biuro oferuje pomoc w zarejestrowaniu spółki zdalnie oraz tradycyjnie. Chętnie wybierzemy najkorzystniejszą dla Klienta opcję, aby mógł on bezpiecznie rozpocząć prowadzenie własnego podmiotu.

Świadczymy usługi dla Klientów z całej Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które chętnie wykorzystujemy we współpracy z przyszłymi przedsiębiorcami. Dodatkowo świadczymy usługi, które umożliwiają zarządzanie firmą na najwyższym możliwym poziomie. Pozwala na to nasz profesjonalizm oraz bezpieczne i korzystne rozwiązania.