Pomoc w zakładaniu fundacji

Jedną z usług, które niedawno wzbogaciły naszą ofertę jest pomoc w zakładaniu fundacji. W związku z tym, jeśli planują Państwo podjęcie się procesu założenia fundacji, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, bądź do kontaktu z naszym konsultantem, który szczegółowo omówi dla Państwa naszą usługę.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że proces ten jest nieco skomplikowany, więc pomagamy na każdym etapie – począwszy od sporządzenia statutu, po sam wpis do Krajowego Rejestru Sądowego. Również jeśli samodzielnie rozpoczęli Państwo proces rejestracji fundacji, a następnie zatrzymali się na jakimś etapie, nie wiedząc co dalej – również zapraszamy!

Nasza firma działa na rynku od kilku lat, a nasz zespół składa się z ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją, w oparciu o zdobytą wiedzę oraz doświadczenie. Nasza oferta jest wciąż poszerzana, ponieważ lubimy wyzwania, a nasi pracownicy wciąż chcą poszerzać swoją wiedzę.

Tak właśnie po zakładaniu spółek (wciąż się tym zajmujemy) przyszedł czas na pomoc w zakładaniu fundacji, a to z pewnością nie koniec naszych usług. Wszystko jednak potrzebuje czasu, gdyż zanim wprowadzimy nową usługę do oferty, robimy wszystko, co możliwe, aby zdobyć cenną wiedzę, przejść przez szkolenia i kursy, które umożliwią nam podtrzymanie najwyższej jakości usług, które oferujemy swoim Klientom.

Są Państwo zainteresowani? Zapraszamy do współpracy!