Pomoc w zakładaniu spółki przez Internet

Możliwość zakładania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością online istnieje od 1 stycznia 2012 roku. Rejestracja spółki odbywa się na platformie teleinformatycznej, która została udostępniona przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Istnieje wiele firm oferujących pomoc w zakładaniu spółki przez Internet. Skorzystania z takiej pomocy pozwoli Państwu na przejście procesu rejestracyjnego w szybki i bezproblemowy sposób.

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet odbywa się bez udziału notariusza. Wszystkie dokumenty generowane są automatycznie na platformie. Zadaniem przedsiębiorcy jest odpowiednie wypełnienie dostępnych formularzy oraz wybór właściwego sądu rejonowego. Dokumenty podpisywane są przez wspólników spółki podpisem elektronicznym. Cały proces rejestracji spółki w ten sposób nie jest długi, trwa maksymalnie 24 godziny od chwili złożenia wniosku do wybranego sądu rejonowego. Istotny jest fakt, iż rejestrując spółkę przez Internet wspólnicy zobowiązani są do wniesienia wkładów na pokrycie kapitału zakładowego jedynie w formie pieniężnej.

Zakładanie spółki z o.o. online możliwe jest z każdego miejsca w Polsce. Pozwala ono zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Warto zdecydować się na taką formę rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jeśli interesuje Państwa rejestracja spółki z o.o. w ten sposób, to zapraszamy do kontaktu. Zajmujemy się zdalnym zakładaniem spółek, pomagamy przedsiębiorca w rozpoczęciu działalności gospodarczej. Oferujemy pomoc w zakładaniu spółki przez Internet.