Pomoc w zakładaniu spółki z o.o. przez Internet

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to forma prawna działalności, która jest jedną z najczęściej wybieranych. Prowadzenie firmy w tej formie jest bardzo korzystne dla przedsiębiorcy. Może on uniknąć konieczności płacenia składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz posiada ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania spółki.

Problemem z jakim można się spotkać jest rejestracja spółki z o.o. – jak wiadomo tradycyjna rejestracja jest procesem długotrwałym i nawet najmniejszy błąd w dokumentach, które składane są do urzędu może spowodować konieczność ponowienia całego procesu. Od stycznia 2012 roku przedsiębiorcy w Polsce mają możliwość rejestrowania spółki z o.o. zdalnie czyli przez Internet. Opcja ta jest dobrym rozwiązaniem, dla każdego, kto w szybkim czasie chce rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez Internet odbywa się na specjalnej platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Zakładając spółkę w ten sposób istnieje możliwość oszczędzenia czasu oraz pieniędzy. Rejestracja spółki odbywa się bez udziału notariusza i trwa maksymalnie 24 godziny od chwili przesłania wniosku do wybranego sądu rejonowego.

Potrzebują Państwo wsparcia podczas zakładania spółki? Oferujemy profesjonalną pomoc w zakładaniu spółki z o.o. przez Internet. W swojej ofercie posiadamy również gotowe spółki z o.o. na sprzedaż. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.