Pomoc w zakupie spółki

Przedsiębiorcy decydujący się poprowadzić działalność gospodarczą na terenie Polski zazwyczaj w tym celu postanawiają otworzyć spółkę. Spółka to rodzaj działalności osób fizycznych lub prawnych, których funkcjonowanie oparte jest na umowie bądź statucie.

W Polsce spółki dzielimy na osobowe tj. spółka jawna, spółka partnerska, spółka komandytowa, spółka komandytowo-akcyjna oraz spółki kapitałowe, w skład których wchodzą spółki akcyjne i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Niezależnie od wybranej formy przedsiębiorca zobowiązany jest do jej rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Tradycyjna rejestracja spółki w Polsce niestety jest bardzo problematyczna. Wiąże się z koniecznością odwiedzenia szeregu instytucji w celu złożenia w nich odpowiednich wniosków i formularzy. Decydując się na samodzielną rejestrację, przedsiębiorca musi liczyć się z koniecznością poświęcenia temu zabiegowi ogromnej ilości czasu. W skrajnych przypadkach taka ewidencja zająć może nawet kilka miesięcy.

Niedogodności związane z tradycyjną rejestracją spółki można jednak niemal w pełni zredukować. Możliwość taką daje kupno gotowej spółki. Gotowa spółka to podmiot gospodarczy, który został w pełni przygotowany, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Oznacza to, że jednostka taka dysponuje numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym, a także umową, której podpisanie będzie stanowiło jedyny obowiązek przyszłego właściciela.

Nasza firma oferuje pomoc w zakupie spółki. Pomożemy wybrać odpowiednią jednostkę i szybko dopełnić formalności związane z nabyciem danej spółki na własność. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.