Pomoc w założeniu spółki w PRS

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu przeprowadzania procedury rejestracji podmiotów gospodarczych. Zajmujemy się zakładaniem spółek w systemie S24, oferujemy także pomoc w założeniu spółki w PRS.

Jeśli chodzi o system S24 stanowi on najszybszy sposób na rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności, w formie spółki. Umożliwia on uruchomienie firmy w 24 godziny. Wystarczy, że przedsiębiorca założy konto w systemie i wypełni e-formularze, a system na ich podstawie wygeneruje umowę spółki na bazie gotowego wzorca i wnioski o wpis do KRS. Na rozpatrzenie przesłanej dokumentacji i udzielenie odpowiedzi zwrotnej, sąd będzie miał wyłącznie dobę. Rozwiązanie to pomimo swojej prostoty i możliwości błyskawicznego przeprowadzenia procedury, posiada jedną wadę. Zakładając firmę w s24 mamy bardzo ograniczone możliwości, jeśli chodzi o wprowadzanie indywidualnych zapisów do treści umowy. Jeśli więc zależy nam na dopasowaniu treści umowy do indywidualnych potrzeb, musimy skorzystać z PRS.

Portal Rejestrów Sądowych to system umożliwiający założenie spółki online, która posiada umowę w formie aktu notarialnego.

Nasza pomoc w założeniu spółki w PRS obejmuje:
– sporządzenie treści umowy spółki,
– zorganizowanie spotkania w kancelarii notarialnej, w czasie którego zostanie zawarta umowa,
– pomoc w założeniu konta w PRS,
– wypełnienie wszystkich formularzy,
– przesłanie opracowanej dokumentacji do sądu,
– monitorowanie przebiegu procedury, aż do jej zakończenia.