Pozyskiwanie VAT dla spółki w 2018 roku

Osoby decydujące się na pozyskanie tytułu czynnego podatnika VAT koniecznie muszą przejść wymaganą rejestrację. Pozyskiwanie VAT dla spółki w 2018 roku nie jest jednak proste, a przedsiębiorcy ubiegający się o wpis muszą liczyć się z odmową bądź nałożeniem na nich kaucji rejestracyjnej. Kaucja rejestracyjna waha się w wysokości od 20 tysięcy złotych aż do 200 000 złotych. Tak ogromna kwota może zatem znacznie przekroczyć możliwości początkującego przedsiębiorcy.

Na szczęście procedurę rejestracyjną można znacząco uprościć decydując się na zakup spółki, która pozyskała już wpis do danego rejestru. Nasza firma sprzedaje gotowe spółki z VAT. Oferujemy nowe, gotowe spółki, które przeszły już pełną rejestrację. Oznacza to, że dysponują numerami NIP, KRS, REGON oraz VAT, kapitałem zakładowym i pełną dokumentacją.

Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem gotowej spółki. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, w których zakres obowiązków wchodzi również pozyskiwanie VAT dla spółki w 2018 roku. Decydując się na zakup naszej jednostki w przeciągu zaledwie jednej doby otrzymają Państwo podmiot, pod którym będą mogli Państwo od razu rozpocząć swoją działalność. Wasze obowiązki zostaną ograniczone do minimum, które stanowi złożenie podpisu na umowie spółki w obecności notariusza, a w przypadku osoby niewładającej w sposób płynny językiem polskim także pod nadzorem tłumacza przysięgłego. W naszej ofercie dostępne są też nowe spółki stażowe. Co ważne, nasze spółki nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą działalności, stąd też kupując je nie muszą się Państwo obawiać o jakiekolwiek zobowiązania.