Prosta spółka akcyjna rejestracja 2022

Nowy rok przyniósł właścicielom firm wyjątkowo wiele zmian. Za sprawą Nowego Ładu wprowadzono wiele nowych przepisów, nałożono na przedsiębiorców dodatkowe zobowiązania i podatki. Niektóre z form prawnych, które do tej pory cieszyły się zainteresowaniem wśród przedsiębiorców, stały się mniej opłacalne, za sprawą chociażby dodatkowej składki zdrowotnej. Przewiduje się, że w 2022 roku najczęściej wybieranymi formami prawnymi będą spółka z o.o. oraz P.S.A.

Jeśli chodzi o prosta spółka akcyjna rejestracja 2022 nie będzie różniła się od tej procedury jaka musiała zostać przeprowadzona do tej pory aby podmiot mógł rozpocząć aktywną działalność. Nowy Ład niewiele zmieni dla P.S.A., dlatego też wciąż będzie ona korzystna. Dodatkowo na ogromne zainteresowanie tą formą wpłynie fakt, że minęło już 6 miesięcy odkąd zarejestrowano pierwsze proste spółki akcyjne. Od tego momentu obserwujemy, że świetnie odnajdują się one w systemie gospodarczym i sprawnie funkcjonują. Okazuje się, że udogodnienia jakie oferuje faktycznie są korzystne dla właścicieli a wszystkie założenia okazały się spełniać swoje zadanie.

Jeśli prosta spółka akcyjna rejestracja 2022 to zagadnienie, które Państwa interesuje i zastanawiaką się Państwo nad przystąpieniem do procedury, zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem. Od momentu uruchomienia możliwości założenie P.S.A., udało się nam zarejestrować już kilkadziesiąt podmiotów o tej formie prawnej, dlatego możemy udzielić cennych wskazówek lub w Państwa imieniu zarejestrować spółkę.