Przekształcenie działalności w spółkę z o.o.

Oferta usługi “Przekształcenie działalności w spółkę z o.o.”

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą lub spółkę cywilną, a chcesz zmienić formę prawną swojego biznesu na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, to zapraszamy do skorzystania z naszch usług.

W ramach usługi przeprowadzimy dla Ciebie cały proces przekształcenia, w tym sporządzenie niezbędnej dokumentacji, złożenie wniosku do sądu oraz rejestrację spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym. Będziemy również doradzać na każdym etapie postępowania i odpowiadać na Twoje pytania.

Dzięki przekształceniu działalności w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością zyskasz wiele korzyści, m.in. ograniczysz swoją odpowiedzialność do wysokości kapitału zakładowego spółki, co oznacza, że w przypadku problemów finansowych firmy, Twoje prywatne majątki będą bezpieczne. Ponadto, spółka z o.o. jest bardziej wiarygodna w oczach klientów i kontrahentów, co przyczynia się do zwiększenia zaufania do Twojej firmy.

Zapewniamy rzetelną, profesjonalną i kompleksową obsługę na każdym etapie przekształcenia działalności w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Skontaktuj się, a odpowiemy na wszystkie pytania i przygotuję indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.