Rejestracja sp z o.o. Warszawa

Stolica Polski to świetne miejsce na prowadzenie własnej firmy. Decydując się na założenie własnej działalności gospodarczej pierwszym krokiem jest wybór formy prawnej. Jedną z najczęściej wybieranych form działalności w Polsce jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na rejestrację takiej spółki lub zakup gotowego podmiotu.

Rejestracja sp z o.o. Warszawa może odbyć się w sposób tradycyjny lub w sposób uproszczony. Tradycyjna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością odbywa się w urzędzie. Obowiązkowy jest udział notariusza, który tworzy umowę spółki w formie aktu notarialnego. Generuje to dodatkowe koszty, które przedsiębiorca jest zobowiązany pokryć. Tradycyjna rejestracja spółki może trwać nawet kilka tygodni. Uproszczona rejestracja spółki z o.o. odbywa się na platformie internetowej. Umowa spółki w tym przypadku tworzona jest na podstawie dostępnego wzorca, dzięki czemu przedsiębiorca nie płaci kosztów notarialnych. Założenie spółki w ten sposób trwa maksymalnie 24 godziny od chwili przesłania wniosku do wybranego sądu rejonowego.

Rejestracja sp z o.o. Warszawa dla niejednej osoby może być problematyczna. Nasza firma od lat pomaga przedsiębiorcom w otworzeniu własnego biznesu. Oferujemy profesjonalna pomoc na każdym etapie rejestracji spółki. Pomagamy, także w doborze numerów PKD, które odpowiadać będą profilowi prowadzonej działalności. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu, w celu poznania szczegółów naszej oferty.