Rejestracja spółek Katowice

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to forma prowadzenie działalności w Polsce. Mogą zakładać ją obywatele lub też obcokrajowcy. Cieszy się ona dużą popularnością ze względu na liczne zalety w prowadzeniu działalności – np. ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania.
Nasza firma chcąc pomóc w rozpoczęciu prowadzenia działalności w formie sp. z o.o. przygotowała usługę zarówno dla Polaków jak i obcokrajowców: „rejestracja spółek Katowice”. Rejestracja spółek Katowice to proces składający się z wielu czynności, wypełnieniu sporej liczby dokumentów a także złożenia ich w odpowiednich urzędach. Silberman-Sachs.pl wyręczy Państwa w tym procesie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu usługi „rejestracja spółek Katowice”. Dzięki naszej pomocy czas rejestracji zostanie maksymalnie skrócony, a Państwo będę mogli rozpocząć prowadzenie działalności nawet w ciągu 2-3 dni ze wszystkimi potrzebnymi numerami (np. KRS, NIP, REGON, VAT itp.).

Dlaczego warto wybrać prowadzić działalność w formie spółki z o.o.?

Spółka ta niewątpliwie jest dobrą formą szczególnie dla osób, które chcą działać na dużo skalę, posiada ona osobowość prawną, wyłącza odpowiedzialność za zobowiązania z działalności majątkiem własnym, ułatwia pozyskanie kapitału zewnętrznego, nie musimy w nazwie spółki podawać nazwisk itp. oraz można ją prowadzić nawet przez jedną osobę.
Czy wiesz, że…
Dla osób zainteresowanych posiadamy w ofercie również rejestrację spółki komandytowej oraz łączenie oby tych form prowadzenia działalności, dzięki czemu powstaje spółka z o.o. komandytowa. Usługa ta powoduje połączenie zalet spółek osobowych z zaletami spółek kapitałowych.
Wszystkich zainteresowanych zarejestrowaniem spółki z o.o. lub spółki komandytowej na terenie Polski prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem, który chętnie przedstawi pełną ofertę oraz wyjaśni wszystkie procedury.