Rejestracja spółek pomorskie

Jeżeli podjęli Państwo decyzję o założeniu własnej działalności, mają określony jej profil – ostatnim krokiem do rozpoczęcia zarządzania jest rejestracja spółek pomorskie. Dawniej, aby zarejestrować firmę, należało sporządzić umowę, podpisać akt notarialny, uzyskać numer REGON i NIP, by następnie udać się do sądu i złożyć wniosek. Obecnie istnieje również drugie rozwiązanie, które jest tańsze i szybsze od poprzedniego – wprowadzona kilka lat temu opcja rejestracji online za pośrednictwem systemu S24.

Jeśli już zdecydowali się Państwo na bardziej korzystne dla siebie rozwiązanie i zarejestrowali podmiot gospodarczy, należy podjąć kolejne kroki. Aby uzyskać pełną zdolność do zarządzania firmą, sama rejestracja spółek pomorskie nie jest wystarczająca. Następnym działaniem, którego nie można pominąć podczas powoływania nowej firmy, jest otwarcie rachunku bankowego.

Podatnicy VAT są zobowiązani do złożenia wniosku o rejestrację jako podatnika, jeszcze przed tym, jak rozpoczną rozprowadzać produkty lub świadczyć usługi (minimalnie 7 dni przed pierwszą transakcją VAT).

W kolejnym kroku powinno się udać do Urzędu Skarbowego, w celu uzupełnienia informacji dotyczących wyboru form opodatkowania, wyboru biura rachunkowego, tudzież rezygnacji ze zwolnienia w płaceniu podatku VAT-R.

Nasza firma oferuje Państwu usługi w zakresie powoływania nowych spółek. Gwarantujemy, że z naszą pomocą cała procedura odbędzie się błyskawicznie i bezproblemowo.
Jeśli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu.