Rejestracja spółek Poznań

Rejestracja spółek Poznań jest niewątpliwie ważna gdy właśnie w tym miejscu potrzebujemy rozpocząć działalność gospodarczą bądź w tej miejscowości staramy się o dotacje z Unii Europejskiej, Urzędu Pracy itp.

Pierwszym a zarazem bardzo ważnym krokiem jest sporządzenie i podpisanie umowy spółki. Umowa może mieć formę aktu notarialnego, ale nie musi. Istotną kwestią jest określenie w umowie oprócz podstawowych danych takich jak nazwa, siedziba, zakres działalności także reguł dotyczących wypowiedzenie umowy spółki, dopłaty osób działających w spółce, określenia wielkości udziałów wspólników. Kolejne kroki to wniesienie wkładów do spółki, powołania organów, a także komisji rewizyjnej lub rady nadzorczej (w przypadku spółki z o.o. z kapitałem zakładowym większym niż 500.000 zł i/lub 26 wspólników w sp. z o.o.)
Jeżeli posiadamy już sporządzoną umowę spółki, powołany zarząd, wniesiony kapitał można złożyć stosowne dokumenty do sądu, a potem do Głównego Urzędu Statystycznego w celu przyznania numeru REGON, Urzędu Skarbowego w celu przyznania numerów NIP, VAT, a także NIP UE, VAT EU.

Ze względu na szereg czynności jakie musimy wykonać aby założyć spółkę oraz łatwą możliwość pomyłki przy wypełnianiu dokumentów nasza firma oferuje usługę „rejestracja spółek Poznań”. Rejestrujemy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowe, a także coraz bardziej popularną formę działalności spółkę z o.o. komandytową.

Wszystkich zainteresowanych zarejestrowanie którejś z powyższych form działalności prosimy o kontakt za pośrednictwem naszej strony internetowej. Konsultant Silberman-Sachs.pl przedstawi Państwu pełną ofertę rejestracji wybranej przez państwa spółki, odpowie na wszelkie pytania związane z tym procesem.

Jeżeli ktoś potrzebuje szybko rozpocząć działalność gospodarczą to proponujemy zakup gotowej, czystej spółki z o.o. z siedzibą w Poznaniu, która jest w pełni zarejestrowana i posiada wszystkie numery, a rozpocząć działalność można już w dniu zakupu udziałów.