Rejestracja spółek wielkopolskie

W Internecie bardzo często można natrafić na ogłoszenie, w którym pewna osoba fizyczna chce sprzedać swoją działalność. Często tak się dzieje i w dodatku z różnych powodów. Nie da się ukryć faktu, iż część z tych osób nie ma dobrych zamiarów, a ich firma nie jest w tak dobrym stanie, jak obiecują. Rzeczywistość często bywa inna niż myśli nabywca takiej spółki, a po dokonaniu transakcji często już jest za późno.

Co zatem zrobić kiedy chcą Państwo rozpocząć swoją działalność, ale nie posiadacie odpowiedniej wiedzy, aby przebrnąć przez całą procedurę rejestracyjną? Otóż wyjścia są dwa i poniżej postaramy się je Państwu przybliżyć.

Pierwszym z tych rozwiązań jest nawiązanie współpracy z firmą taką, jak nasza. W swojej ofercie posiadamy pomoc w zarejestrowaniu spółki. Co prawda pojęcie „pomoc” nie do końca jest odpowiednie, ponieważ nasi eksperci wszystkim zajmują się w imieniu naszego Klienta. Potrzebujemy jedynie pełnomocnictwa, a następnie cały proces przeprowadzamy szybko, sprawnie i zgodnie z założeniami Klienta.

Kolejnym i również korzystnym rozwiązaniem, a zarazem coraz popularniejszym jest zakup już gotowego podmiotu. Spółki te są już gotowe do podjęcia działalności, a więc nie jest wymagane przechodzenie przez cały proces rejestracyjny. Można nabyć spółkę nową, jak i spółkę stażową. Należy jednak wspomnieć o tym, iż jeśli planują Państwo ubiegać się o dofinansowanie z Unii Europejskiej, bądź kredyt unijny, to bardzo korzystnym rozwiązaniem będzie nabycie spółki stażowej.

W razie pytań, wątpliwości bądź zainteresowania naszą ofertą, zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym biurem. Nasz konsultant odpowie na wszystkie zastanawiające Państwa pytania.