Rejestracja spółki jawnej S24

Rejestracja spółki to jedna z najtrudniejszych czynności, jakie napotyka się podczas rozpoczynania działalności gospodarczej. Niestety wiele procedur rejestracyjnych jest jeszcze bardzo skomplikowanych co powoduje, że wiele osób nie radzi sobie z zakładaniem działalności gospodarczej. Trudność w założeniu własnej działalności gospodarczej napotyka się również ze strony kosztów. Koszty założenia wielu form prawnych przedsiębiorstw są bardzo wysokie. Czasem zależy to od wysokości kapitału początkowego, a czasem od wydatków na rejestrację.

Utrudnienia związane z zakładaniem najbardziej popularnych form prawnych przedsiębiorstw ma rozwiązywać system informatyczny, służący do rejestracji spółek. Niestety dla wielu przyszłych przedsiębiorców ten system jest niedostępny. Korzystać z niego mogą osoby zakładające spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytowe i jawne.

Rejestracja spółki jawnej s24 umożliwia wykonanie większości czynności rejestracyjnych za pomocą systemu informatycznego. Przyszli przedsiębiorcy nie muszą się udawać do KRS, by składać dokumentację i uiszczać opłaty sądowego. System rejestracji spółek s24 pozwala zmniejszyć koszty założenia spółek. Opłata sądowa za rejestrację spółki elektronicznie jest bowiem mniejsza o prawie połowę.

Rejestracja spółki jawnej s24 przebiega dosyć łatwo. Pierwsze należy dokonać rejestracji online na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości w systemie eMS. Po utworzeniu konta należy wypełnić dokumentację rejestracyjną, wygenerować ją oraz podpisać za pomocą elektronicznego podpisu. Ostatnimi czynnościami w celu dokończenia procesu rejestracji jest opłacenie kosztów sądowych (za pośrednictwem systemu płatności online) oraz wysłanie wniosków do właściwego sądu rejestrowego.

Rejestracja spółki jawnej s24 jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich podejmujących się samodzielniej rejestracji przedsiębiorstw. Warto również skorzystać z tanich usług rejestracyjnych spółek jawnych przez Internet. Więcej na informacji na ten temat udzielą Państwu nasi konsultanci. Zapraszamy do kontaktu.