Rejestracja spółki komandytowej w 2016

Do najatrakcyjniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej zalicza się spółki z o.o. oraz spółki komandytowe. Wspólną cechą tych spółek jest możliwość ograniczenia odpowiedzialności majątkowej wspólników do wysokości wnoszonych wkładów. Ograniczenie odpowiedzialności majątkowej wspólników w spółce komandytowej dotyczy tylko części wspólników (komandytariuszy), natomiast w spółce z o.o. przywilej ten dotyczy wszystkich wspólników.

Po mimo pewnych różnic i podobieństw spółki te należą do jednych z najczęściej wybieranych. Jednak ich atrakcyjność i zalety nie idą w parze z prostotą i szybkością założenia tych spółek. Proces ten jest wyjątkowo skomplikowany, trudny oraz zajmuje dużo czasu. Stanowi to pewnego rodzaju barierę w zakładaniu tych spółek. Mimo to nie powinno się rezygnować z ich wyboru. Stojąc przed takim dylematem warto skorzystać z pomocy specjalistów z zakresu zakładania działalności gospodarczej. Ich pomoc może polegać nie tylko na poradach, lecz także działaniu. Nasi specjaliści świadczą kompleksowe usługi, polegające na rejestracji firmy od podstaw. Zajmują się rejestracją w KRS-ie, sporządzaniem wniosków i umowy spółki lub rejestracją elektroniczną spółki za pośrednictwem systemu informatycznego Ministerstwa Sprawiedliwości.

Rejestracja spółek komandytowych w 2016 roku nie ulegnie zmianom więc nadal proces ten będzie zajmował sporo czasu. Aby jak najbardziej skrócić czas założenia spółki warto zamiast rejestracji wybrać zakup gotowej spółki.

Rejestracja spółki komandytowej w 2016 roku z pomocą naszej firmy przebiegnie szybko i sprawnie. Wystarczy tylko skontaktować się z naszymi pracownikami. Pomogą oni w doborze odpowiedniej formy prawnej spółki, sporządzą wymagane dokumentację oraz zajmą się całym procesem rejestracyjnym w KRS. Zainteresowanych skorzystaniem z naszej usługi oraz osoby mające pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z nami.