Rejestracja spółki z o.o. przez obcokrajowca

Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością jest chętnie wybieraną formą prawną do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Cieszy się ona popularnością zarówno u polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorców. Rejestracja spółki z o.o. przez obcokrajowca może odbyć się tradycyjnie w urzędzie lub w sposób uproszczony przez Internet.

Założenie działalności w tej formie odbywa się w języku polskim, co dla osób, które nie mówią biegle w tym języku może być bardzo problematyczne. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która zajmuje się zakładaniem spółek z o.o. na co dzień. Istnieje także możliwość dokonania zakupu gotowej spółki z o.o. z czystą historią gospodarczą, co znacznie minimalizuje formalności.

Zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w naszym biurze jest całkowicie bezpieczną transakcją, gdyż nasze spółki posiadają idealnie czystą historię. Na sprzedaż posiadamy spółki nowe oraz spółki stażowe z kompletną dokumentacją oraz numerami NIP, REGON, KRS. Dla obcokrajowca zakup spółki jest korzystniejszy niż tradycyjna rejestracja działalności gospodarczej w tej formie.

Nasza firma od lat pomaga przedsiębiorcom w podjęciu własnego biznesu. Pomagamy podczas rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz sprzedajemy gotowe do podjęcia działalności spółki. Swoją ofertę kierujemy również do osób spoza Polski. Oferujemy obsługę w różnych językach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, w celu poznania szczegółów naszej oferty.