Rejestracja spółki zoo 2018

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najczęściej wybieraną formą prowadzenia działalności gospodarczej na terenie Polski. Rejestracja tego podmiotu pozostawia jednak wiele do życzenia. Proces ten jest długi i problematyczny. Wiąże się on z ogromną ilością formalności, które należy dopełnić, aby spółka nabrała prawny charakter.

Rejestrację spółki można przeprowadzić w sposób tradycyjny. Wiąże się jednak z koniecznością odwiedzenia szeregu instytucji w celu złożenia w nich poszczególnych wniosków i formularzy, które wcześniej należy uzupełnić. Dopełnienie tych formalności trwać może nawet kilka tygodni.

Innym sposobem jest przeprowadzenie rejestracji za pomocą platformy rejestracyjnej dostępnej na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. E-rejestracja zajmuje zaledwie jedną dobę. Wystarczy jedynie uzupełnić formularz rejestracyjny odpowiednimi danymi. Program samodzielnie generuje należyte dokumenty i po złożeniu kwalifikowanego podpisu elektronicznego wysyła do odpowiedniego urzędu. Rejestracja spółki zoo 2018 pozwala z programu rejestracyjnego skorzystać także obcokrajowcom.

Ostatnim sposobem na rozpoczęcie działalności gospodarczej jest zakup gotowej spółki. Jednostka taka przeszła już pełną rejestrację, a więc jest przygotowana do tego, by natychmiast poprowadzić pod sobą działalność. Kupując spółkę właściciel musi złożyć jedynie podpis na umowie spółki w obecności notariusza.

Usługi rejestracyjne oraz sprzedaż gotowych spółek oferuje nasza firma. Zapewniamy nowe podmioty bez historii gospodarczej zapewniające szybki i bezpieczny start.