Roczna spółka na sprzedaż

Nasza kancelaria doskonale wie jakie trudności spotykają przedsiębiorcę już na samym początku podjęcia decyzji o prowadzeniu działalności gospodarczej. Chcemy pomóc Panu/Pani w rozpoczęciu własnej firmy, aby jej działanie przynosiło nie tylko satysfakcję finansową, ale przede wszystkim gospodarczą! Stworzyliśmy naszą jednostkę z myślą o tych, którzy chcąc zyskać czas i możliwość skoncentrowania się na prawidłowym prowadzeniu własnego biznesu poszukują oferty jaką jest roczna spółka na sprzedaż.
 
Gotowa roczna spółka na sprzedaż jest najlepszym rozwiązaniem dla osób, które myślą racjonalnie i wiedzą jak czasochłonna i pracochłonna może być indywidualna rejestracja podmiotu w Krajowym Rejestrze Sądowym. Przedsiębiorca powinien pamiętać, że przed rozpoczęciem działalności gospodarczej zobowiązany jest opłacić minimalny kapitał zakładowy w przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w wysokości 5000 złotych oraz nadać jej wszystkie potrzebne do ewidencji numerów, takich jak NIP, REGON, VAT i VAT UE.
 
Jeżeli zainteresowała Pana/Panią oferta jaką jest roczna spółka na sprzedaż zapraszamy do kontaktu. Oferując współpracę proponujemy pomoc w przygotowaniu wszelkiej dokumentacji związanej z nabyciem udziałów, umówieniu spotkania u notariusza, sporządzeniu umowy dopasowanej do Państwa potrzeb oraz dostarczeniu kompletów dokumentów odpowiedniej osobie wraz z aktualizacją nowych danych spółki w KRS.
 
Zachęcamy do skorzystania z tej oferty przedsiębiorców z całej Polski, czekamy na Pana/Pani maila bądź kontakt telefoniczny.