Roczne spółki z o.o. na sprzedaż

Jak samemu można zauważyć roczne spółki z o.o. na sprzedaż są coraz częstszą ofertą występującą na rynku. Znaczna część strony popytu, czyli strony po której występują konsumenci oraz osoby chcące rozpocząć działalność gospodarczą zastanawia się nad rozwiązaniem jakim jest zakup gotowej spółki. Warto jednak wspomnieć, że operacja ta niesie ze sobą pewne ryzyko, jednak nie zawsze. W takiej sytuacji każdy początkujący przedsiębiorca powinien “być czujny” oraz skupić się nie tylko na super okazji.

Najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktowanie się z odpowiednią kancelarią zajmującą się sprzedażą zarejestrowanych działalności gospodarczych. Wówczas zakup spółki jest w 100% pewny, ze względu na posiadane przez jednostkę wieloletnie doświadczenie w obrocie firmami. Jedną z takich kancelarii jesteśmy my. Oferujemy Państwu roczne spółki z o.o. na sprzedaż w atrakcyjnych cenach wraz z pełną dokumentacją jaką zebraliśmy w czasie procesu rejestracyjnego, w tym potwierdzeń o nadaniu numerów identyfikacyjnych. Do każdego zakupu dołączamy notarialne potwierdzenie o braku zadłużeń oraz czystej historii finansowej podmiotu będącego przedmiotem sprzedaży.

Swoją ofertę kierujemy nie tylko do przedsiębiorców z Małopolski. Pragniemy, aby nasza oferta trafiała do Klientów z całej Polski, dlatego wprowadziliśmy ułatwienie jakim jest wysyłkowa sprzedaż firm, która polega na nabyciu spółki niezależnie od aktualnej lokalizacji naszego Klienta.