Sp z o.o. 2016

“Spółka z o.o. to najpopularniejsza firma”

Od kilku lat można zauważyć, że znaczna liczba otwieranych przedsiębiorstw powstaje w tej formie. Jest to oczywiście uzasadnione tym, że posiada ona wiele cech czyniących ją niezwykle atrakcyjną. Pierwszą z nich jest oczywiście ograniczona odpowiedzialność wspólników do wysokości wnoszonych wkładów. Ta zależność daje prowadzącym spółkę bezpieczeństwo finansowe w razie niepowodzenia biznesu. Korzyścią dla zakładających spółkę z o.o. jest również stosunkowo niewielki koszt założenia. Jego wysokość zależna jest od wnoszonego kapitału początkowego, który w porównaniu z innymi, podobnymi spółki nie musi być bardzo wysoki.

“Założenie nie jest łatwe”

Z stwierdzeniem tym trzeba się zgodzić. Tradycyjny sposób rejestracji spółki z o.o. jest bardzo trudny. Zanim jeszcze złoży się dokumentację rejestracyjną w KRS trzeba wypełnić inne wymogi. Podstawą jest sporządzenie umowy spółki w formie aktu notarialnego. Wymaga to udania się do notariusza. Następnie trzeba zebrać wymagany kapitał i dopiero można rozpocząć kolejny etap – rejestrację w KRS.

W założeniu spółki z o.o. pomóc może Internet. Na stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości znajduje się specjalny system, za pośrednictwem którego można dokonać wszelkich procedur rejestracyjnych, w tym także sporządzenia umowy spółki. Chociaż możliwość skraca czas założenia spółki, nie jest to jeszcze w pełni dobre rozwiązanie.

“Gotowa sp z o.o. 2016 – najlepszym rozwiązaniem!”

Gotowa sp z o.o. 2016 stanowi rozwiązanie problemu rejestracji spółki. Zakupując takie przedsiębiorstwo nie trzeba zajmować się żadnymi procedurami rejestracyjnymi. Wystarczy tylko zakupić spółkę i zmienić jej dane w KRS. Czas jaki należy na to poświęcić to tylko kilka dni (1-3 dni).

Zainteresowanych zakupem gotowej sp z o.o. 2016 zapraszamy do kontaktu.