Spółka dwuletnia na sprzedaż

Decydując się na założenie własnej firmy przedsiębiorcy w większości przypadków postanawiają kupić gotową spółkę. Tym sposobem chcą pominąć długą i problematyczną rejestrację podmiotu gospodarczego.

Kupując gotową spółkę potencjalny przedsiębiorca nabywa podmiot w ramach którego już od pierwszej chwili może rozpocząć prowadzenie działalności na rynku, co wiążę się z możliwością natychmiastowo generowania zysku. Obowiązki przedsiębiorcy zostają bowiem ograniczone do minimum, jakim jest złożenie podpisu na umowie spółki. Co jednak ważne, formalność ta musi zostać dopełniona w obecności notariusza.

Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek. Nasze podmioty wyposażone są w numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy, komplet dokumentów oraz odpowiednio przygotowaną umowę. Niektóre z naszych podmiotów posiadają także tytuł czynnego podatnika VAT, co jest ogromnym udogodnieniem dla potencjalnego przedsiębiorcy, gdyż najnowsze uszczelnienia z zakresu prawa podatkowego znacznie utrudniły pozyskanie numeru VAT dla spółki.

W ofercie naszej firmy dostępne są również spółki z 2015 roku. Spółka dwuletnia na sprzedaż to przede wszystkim szansa na pozyskanie kredytu bądź dotacji unijnej, co jest kluczowe zwłaszcza, gdy dopiero rozpoczynamy swoją przygodę w biznesie. Staż spółki odbija się również na zaufaniu, które jednostka budzi w otoczeniu biznesowym. To z kolei pozwala przedsiębiorcy szybciej zdobyć grono Klientów oraz partnerów biznesowych.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele z przyjemnością omówią jej wszelkie szczegóły.