Spółka gotowa

Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na rozwiązanie jakim jest zakup gotowe spółki. Dlaczego wybierają takie rozwiązanie?

Taka spółka gotowa jest do podjęcia działalności gospodarczej niemal natychmiast, nawet w ciągu 1 dnia możliwe jest wystawianie pierwszych faktur na nową spółkę. Gotowa spółka nie posiada żadnej historii gospodarczej, nie jest obciążona żadnymi umowami, nigdy w swojej historii nie zaksięgowała na swoim koncie żadnej operacji gospodarczej. Dodatkowym plusem takiej spółki jest brak konieczności samodzielnej rejestracji działalności gospodarczej. Dzięki temu przedsiębiorca pomija szereg czynności formalnych i zaoszczędza cenny czas.

Istnieje możliwość zakupu zupełnie nowej spółki ale także spółki, która posiada już pewien staż, który związany jest z datą jej rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Cena takiej spółki będzie wyższa z uwagi na posiadany staż rynkowy.

Spółka gotowa do podjęcia działalności gospodarczej jest rozwiązaniem, na które może zdecydować się każdy podmiot gospodarczy, nie tylko przedsiębiorca prowadzący już działalność gospodarczą, ale także podmiot, który dopiero rozpoczyna swoją aktywną działalność na rynku gospodarczym. Warto wybierać rozwiązania, która umożliwiają optymalizację czasu oraz płynne podjęcie działania.

Nasza firma w swojej ofercie posiada spółki, które gotowe są do podjęcia działalności gospodarczej. Gwarantujemy brak zadłużenia oferowanych spółek oraz pomagamy w przeprowadzeniu całego procesu nabycia spółki wraz z dokonaniem wszystkich niezbędnych zmian aktualizujących w KRS. Kontakt z naszym konsultantem umożliwi Państwu pozyskanie bardziej szczegółowych informacji.