Spółka na sprzedaż z 2019 w Krakowie

Gotowe spółki to coraz bardziej popularne i cenione wśród przedsiębiorców rozwiązania, szczególnie przez właścicieli, którzy chcą założyć własny podmiot w ciągu 24 godzin.

Spółka na sprzedaż z 2019 w Krakowie to dobra inwestycja dla osób, które chcą założyć własną działalność w centrum jednego z większych miast w Polsce. Taka inwestycja sprawi, że w szybkim czasie będą Państwo mogli nie tylko rozpocząć prowadzenie własnego biznesu, ale również zdobędą zaufanie wielu kontrahentów.

Czyste spółki, które wystawiliśmy na sprzedaż posiadają:
– kapitał zakładowy w wysokości 5 000 zł,
– potwierdzenie nadania numeru KRS,
– potwierdzenie nadania numeru NIP,
– potwierdzenie nadania numeru VAT/ VAT-UE,
– potwierdzenie nadania numeru REGON,
– notarialne oświadczenie o braku zobowiązań.

Nasze podmioty:
– nigdy nie były stroną żadnej umowy,
– nigdy nie wystawiły faktury VAT,
– nigdy nie podjęły działalności,
– nigdy nie były zarejestrowane jako pracodawca.

Interesuje Państwa zakup spółki z naszej bazy? Nie czekajcie dłużej, tylko zacznijcie działać już dziś. W naszej ofercie posiadamy zarówno spółki stażowe, jak i zarejestrowane w bieżącym roku. Nasi eksperci gwarantują sprawne i profesjonalne działania. Stawiamy na jakość i satysfakcję Klientów. Podchodzimy indywidualnie do każdego zgłoszenia, dzięki czemu mamy grono kontrahentów, którzy wracają do nas z każdym problemem. Podczas zakupu stawiamy zarówno na standardy obsługi, jak i jakość usług.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem gotowej, czystej spółki, to zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty.