Spółka z 2 letnim stażem na sprzedaż

Przez ostatnie kilka lat na rynku pojawiła się ogromna ilość firm oferujących sprzedaż gotowych spółek bądź przeprowadzanie ich rejestracji. Popularność tego typu usług spowodowana jest przede wszystkim problematyką tradycyjnej rejestracji.

Decydując się na pominięcie procesu ewidencyjnego zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią. Oferujemy sprzedaż gotowych spółek. W naszej ofercie znajdą Państwo niemal każdą z możliwych form prowadzenia działalności gospodarczej. Wszystkie z naszych jednostek przeszły pełną rejestrację, dzięki czemu są przygotowane do tego, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Potwierdzeniem tego są numery NIP, KRS i REGON, które spółka otrzymała w momencie uzyskania wpisu do poszczególnych urzędów. Nasze spółki dysponują również kapitałem zakładowym, umową z szerokim zakresem PKD, dzięki czemu mogą poprowadzić niemal każdy rodzaj działalności oraz kompletną dokumentacją.

Dodatkowo decydując się na nasze usługi będą mogli Państwo nabyć spółkę zarejestrowaną w roku 2015. Spółka z 2 letnim stażem na sprzedaż znacznie zwiększa jej wiarygodność, która jest kluczowa zwłaszcza, gdy dopiero rozpoczynamy naszą działalność. Spółka stażowa dysponuje również o wiele większą zdolnością kredytową niż nowo powstała jednostka, dzięki czemu firma pod nią prowadzona ma ogromne szanse na pozyskanie nie tylko kredytu na rozwój , ale również dotacji unijnej.

Jeśli są Państwo zainteresowani zachęcamy do kontaktu. Nasi konsultanci opowiedzą o szczegółach naszej oferty oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.