Spółka z 2016 na sprzedaż

Nowy rok zachęca do zakładania działalności gospodarczej. Chociaż możliwość założenia własnej firmy i rozwoju na obszarze biznesowym jest duża to cały proces rejestracyjny firmy może zdecydowanie zniechęcać. Ponieważ zakładanie firmy może powodować wiele problemów warto poszukać rozwiązań, które ułatwią, przyspieszą lub ominą rejestrację spółki w KRS.

Do rozwiązań tych zalicza się gotowe spółki. Są to już istniejące przedsiębiorstwa, które przeszły wszystkie procedury rejestracyjne. Mają więc wszystkie dokumenty potwierdzające ten proces oraz posiadają nadane numery identyfikacyjne – NIP, REGON, KRS oraz VAT i VAT UE. Spółki założone w 2016 roku nie posiadają żadnych zobowiązań finansowych oraz nie są zobowiązane żadnymi umowami. Posiadają również czystą historię gospodarczą, gdyż od czasu utworzenia nie prowadziły działalności gospodarczej. cechy te powodują, że zakup gotowej spółki z 2016 roku jest bezpieczną transakcją.

“Spółka z 2016 na sprzedaż”, “Sprzedam spółkę 2016” czy “spółka z o.o. 2016 na sprzedaż, to coraz częstsze ogłoszenia, które świadczą o tym, że rozwiązaniem jakim jest gotowa spółka jest coraz popularniejsze. Nie dzieje się tak bez powodu. Rozpoczęcie działalności gospodarczej poprzez zakup gotowej spółki, daje możliwość znacznie szybszego rozpoczęcia działalności. Jest także dla przedsiębiorcy znacznym ułatwieniem, gdyż nie musi zajmować się niczym, co jest związane z samodzielną rejestracją firmy w KRS. Wygoda oraz szybkość rozpoczęcia działalności gospodarczej, dzięki gotowym spółką stają się powodami rosnącego zainteresowania tym rozwiązaniem.

Osoby, które chciałyby skorzystać z oferty gotowych spółek z 2016 roku, zapraszamy do kontaktowania się z naszymi ekspertami. Udzielą oni szczegółowych informacji o naszej ofercie oraz zajmą się przeprowadzeniem wszelkich procedur związanych z zakupem gotowej spółki.