Spółka z o.o. dla cudzoziemca

Gotowa spółka z o.o. dla cudzoziemca to idealne rozwiązanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej w naszym kraju. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cieszą się popularnością nie tylko wśród polskich przedsiębiorców, ale także wśród zagranicznych inwestorów. Prowadzenie firmy w tej formie jest bardzo korzystne dla przedsiębiorcy, jednak rejestracja spółki może okazać się zbyt skomplikowana, zwłaszcza dla osób, które nie mówią płynnie po polsku. Gotowa spółka z o.o. dla cudzoziemca to znacznie lepsze rozwiązanie niż samodzielna rejestracja spółki.

Chcąc ułatwić zagranicznym przedsiębiorcom możliwość prowadzenia firmy w Polsce oferujemy gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż. Spółki z naszej oferty są całkowicie czyste, ponieważ nigdy nie prowadziły działalności. Posiadają one idealnie czystą historię oraz kompletną dokumentację. Zakup spółki pozwala na prowadzenie własnej firmy już po kilku dniach, co jest sporą zaletą. Transakcja kupna spółki jest całkowicie bezpieczna. Oferujemy obsługę w różnych językach, co pozwala nam świadczyć usługi profesjonalnie.

W ofercie posiadamy spółki nowe oraz spółki stażowe – kilkumiesięczne lub kilkuletnie, które znacząco podnoszą możliwość uzyskania finansowania. Gwarantujemy, że żadna z naszych spółek nie prowadziła działalności. Osoby zainteresowane założeniem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Polsce zachęcamy do kontaktu z nami w celu poznania naszej oferty oraz ustalenia szczegółów współpracy. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz satysfakcję ze współpracy.