Spółka z o.o. na sprzedaż

Sposób na założenie działalności gospodarczej jest klika. Przyszły przedsiębiorca ma możliwość samodzielnej rejestracji działalności, skorzystania z pomocy wyspecjalizowanych podmiotów a także z możliwości zakupu spółki z o.o..

Pierwsza z możliwość będzie wymagać od przedsiębiorcy nakładu czasu a także znajomości przepisów prawnych w szczególności w przypadku bardziej skomplikowanych form prawnych takich jak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Kolejny sposób, którym jest skorzystanie z oferty spółka z o.o. na sprzedaż daje zdecydowanie większych szereg możliwości. Obecnie na rynku dostępne jest wiele firm, które oferują sprzedaż gotowych spółek. W swojej ofercie spółka z o.o. na sprzedaż posiadają nie tylko nowe spółki ale także spółki, które zostały jakiś czas temu zarejestrowane i posiadają już staż na rynku.

Gotowe spółki jakie można kupić posiadają idealną historię gospodarczą, nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej. Mają również komplet dokumentów rejestracyjnych w postaci KRS, REGON, NIP bardzo często także VAT, VAT EU. Zakup takiej spółki z o.o. daje możliwość podjęcia działalności gospodarczej nawet w ciągu 1 dnia. Istnieje również możliwość zakup spółki stażowej, która już prowadziła działalność i z jakichś przyczyn przedsiębiorca zrezygnował z jej kontynuowania. Jeśli przedsiębiorca poszukuje spółki z historią gospodarczą warto zapoznać się z usługą pośrednictwa w zakupie spółek.

Założenie działalności gospodarczej może okazać się bardzo prostym procesem, wystarczy skorzystać z szeregu możliwości jakie oferuje rynek. Nasza firma w swojej ofercie posiada usługę pośrednictwa w zakupie spółek a także umożliwia skorzystania z ofert spółka z o.o. na sprzedaż. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu pozyskania bardziej szczegółowych informacji.