Spółka z o.o. z 12 miesięcznym stażem

Jednym z wielu rozwiązań z jakiego korzystają przedsiębiorcy osiągający sukces finansowy, a zarazem gospodarczy jest spółka z o.o. z 12 miesięcznym stażem. Dzięki nieustannie rozwijającemu się rynku i i coraz to nowoczesnym pomysłom, prowadzenie działalności nie jest przeznaczone tylko dla wyjątkowych jednostek z wysokim doświadczeniem i kwalifikacjami. Prowadzić własną firmę może właśnie Pan bądź Pani! Wystarczą tylko chęci i trochę zaangażowania.

Najczęściej spotykanym stwierdzeniem jest, że to właśnie start bywa tym najtrudniejszym etapem w całym cyklu życia firmy. Dlatego, aby ułatwić rozpoczęcie własnego biznesu powstała oferta jaką jest spółka z o.o. z 12 miesięcznym stażem na sprzedaż. Oferowana spółka nie posiada zadłużeń, a jej historia jest zupełnie czysta. Ponadto pragniemy zwrócić uwagę na numery i potwierdzenia jakie posiada. Podmiot dysponuje notarialnym potwierdzeniem o braku zadłużeń oraz zobowiązań podatkowych, a także kompletną dokumentacją zebraną w czasie procesu rejestracyjnego.

Spółka z o.o. z 12 miesięcznym stażem posiada dodatkowo:

– przypisany, indywidualny Numer Identyfikacji Podatkowej
– zaświadczenie wydane przez Główny Urząd Skarbowy odnośnie ustalenia numeru Rejestru Gospodarki Narodowej
– szeroki zakres PKD pozwalający przyszłemu przedsiębiorcy podjęcie wyboru o rodzaju prowadzonej działalności
– informację dotyczącą numeru VAT

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z tą ofertą i podjęcia decyzji, która może odmienić przyszłość. Chcemy pomóc Państwu w rozpoczęciu działalności gospodarczej. Zapraszamy do kontaktu.